Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm yazılar çeşitli kaynaklardan alıntı yapılarak yazılmıştır.Tüm yazılar bilgilendirme amacıyla yazılmıştır ve doktorunuza başvurmadan kesinlikle ilaç veya başka tedavi yöntemlerini kullanmayınız.Çeşitli ilaç veya başka tedavi yöntemlerinden doğacak sorunlardan sitemiz sorumlu değildir.

Sitemizi ziyaret eden tüm ziyaretçilerimiz bu şartları kabul etmiş sayılır.

Sitemizde yer alan yazı/ların size ait olduğunu düşünüyor ve silinmesi talep ediyorsanız lütfen iletisim sayfamızdan bizimle irtibar kurunuz.

Sağlıklı günler dileriz.

kilodiyet.com sitesi istatistik amaçlı server logları dışında kişisel bilgilerinizi elde etmez veya barındırmaz. Ancak sitede mevcut bulunan reklam yayınları aracılığıyla, reklam verilerinin toplanması için cookie ve web beacon kullanılıyor olabilir. Bu tamamen sizin izninizle gerçekleşiyor olup, isteğiniz dahilinde internet tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek bunu engellemeniz mümkündür.

Tüm dokümanlar tanıtım amaçlıdır satışı yapılmadığı gibi hiçbir ticari menfaat gözetilmemektedir.

5846 Fikir ve Sanat Eserleri Kanununda Değişiklik (Resmi Gazete Kabul Tarihi : 3.3.2004) ile kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durulmasını istemek zorundadır. Durdurulmadığı takdirde savcılığa başvurabilir. Eğer ihlal edilen bir durum söz konusu ise

bilgi @ kraldomain.com

adresinden bize ulaşınız.

Bir cevap yazın