Modern Tepsi Örtüsü Modelleri

Çiçek Modelleri Tepsi Örtüsü
Çiçek Modelleri Tepsi Örtüsü

Ev hanımların çoğu zamanlarının büyük bir kısmını evde geçirmektedirler. Bundan dolayı evde zamanlarını dolu geçirmek için yapacak bir şey ararlar. Sonra da el işi tarzı şeyler yapmaya başlarlar.

Tığ işini seven bayanların tercihi olan tepsi örtüleri de model bakımından oldukça fazladır. Tepsi örtülerinde de genellikle danteller tercih edilmektedir. Çok fazla vaktinizi almayacak dantel tepsi örtüleri hem şık durmaktadır hemde ortama nostalji bir hava katmaktadır. Bu tarzdan hoşlanmayanlar için de modern tepsi örtüsü modelleri bulunmaktadır. Çoğunlukla tepsi örtülerinde beyaz ipler kullanılmaktadır. Sizde beyaz iplerle işe başlayabilirsiniz. Tepsi örtüsü için fazlasıyla model örneklerine rastlayabilirsiniz. Bunu isterseniz kafanızdan uydurabilirsiniz isterseniz buradan size örnek olacak birkaç model bakabilirsiniz. Genellikle tığ ile yuvarlak yıldız modelleri yapılmaktadır. Çünkü yapımı oldukça basittir. Bunun yanı sıra gül desenleri, kare, çapraz, yuvarlak tepsi örtüsü modelleri yapabilirsiniz. Tepsinizin şekline göre bunu seçmeniz daha doğrudur. Misafiri sevenler hatta misafire gösterişi sevenler için tepsi örtüsü modelleri fazlasıyla önemlidir. Bu yüzden de şık ve modern tepsi örtüsü modelleri ile misafirlerini kıskandırma ihtimaliniz oldukça fazladır. Başlangıç olarak beyaz dantel tepsi örtüleri ile başlayıp sonra daha modern duran renkli tepsi örtüsü modelleri yapabilirsiniz.

Misafiri etkileyen ve ortama değişik tarz sunan modern tepsi örtülerinin yapımı zor değildir. Zamanınızın bir kısmını ayırarak büyük işler meydana getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın