Gül Motifli Elişi Bolero Modelleri

Gül Motifli Bolero Modelleri
Gül Motifli Bolero Modelleri

Hanımlar evde zamanlarının büyük bir kısmını boş oturarak geçirirler. Ve bu vakitlerinde canlarının sıkıntısını gidermek için el işi yaparlar. Yaptıkları el işleri de genellikle işlerine yarayacak, günlük hayatta sıkça kullanabilecekleri şeylerdir.

Hanımlar arasında en çok yapılan el işlerinden birisi de bolero modelleridir. Bolero modellerinin gece kıyafetlerin üstünde ve gündelik hayatta da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Son dönemlerde modası artan gül motifi bolero modelleri üstünde de karşımıza çıkmaya başladı. Gül motifli elişi bolero modelleri diğer bolero modellerine göre daha çok tercih edilmektedir. Aşağıda yayınladığımız resimlere bakarak da ne kadar güzel göründüklerini anlayabilirsiniz. Bolerolar genellikle askılı straplez, önü açık kıyafetler ile giyilen kıyafetlerdir. Gül motifli elişi bolero modelleri ile bu kıyafetlerinizi şık bir kombin yapabilirsiniz. Bolero modelleri çoğunlukla file modellerden oluşmaktadır. Hanımların tercihi de bu yönde olmaktadır. Siyah gül motifli bir bolero örneği yaparsanız bunu her kıyafetinizle kolay bir şekilde kombin yapabilirsiniz. Fakat rengarenk iplerle yapılan bolero modelleri de oldukça hoş durmaktadır.

Bolero modelleri spor ve aynı zamanda şık olmaları sayesinde tüm hanımlar tarafından tercih edilmektedir. Kıyafetinizle güzel bir kombin yapabilirsiniz. Ayrıca gül motifi ile bolero modellerini birleştirince ortaya ayrı güzel bir görüntü çıkıyor.

Bir cevap yazın