Gül Desenli Mutfak Takımı Örnekleri

Örme mutfak takımları eskiden kalma bir gelenek gibi görünsede hala bazı anneler kızlarının çeyizleri için kendi elleri ile ördükleri mutfak takımlarını tercih ediyorlar. Çeyizinde örme mutfak takımı olmayan bazı bayanlar ise bunu ya kendileri örüyor ye da beğendikleri modelleri başkalarına ördürüyorlar.

Dantel işi mutfaktakımlarının yerini günümüzde hazır yapılan takımlar almış gibi görünsede bayanların geneli bu takımların kendi evlerinde olmasına oldukça özen gösteriyor. Özellikle dantel mutfak takımlarında en çok kullanılan gül desenli mutfak takımlarını tercih ediyorlar. Gül desenleri bayanalrın hoşuna gitmeyecek gibi de değildir. Çünkü bu modelde yapılan takımlar oldukça hoş bir görünüm vermektedir.

Gül desenli kare mutfak takımları dışında farklı şekillerde ki mutfak takımlarıda oldukça çok ilgi görmektdir, özellikle kalp şeklinde ki bu peçete gibi.
Gül desenli mutfak takımlarında peçeteler üzerine yapılan gül desenlerinin dolaptan sarknken verdiği görüntü oldukça hoştur.

Ancak bayanlar gül desenli modellerinde farklı olanlarının bulmak isterler çünkü herkesten farklı olanın kendisinde olmasını isterler. Bu yüzdende model bulma aryışına girerler. Farklı modelleri de bulmak oldukça zordur. Sizler için seçtiğimiz farklı gül desenli dantel işi mutfak takımlarımızı beğenmenizi diliyoruz.

Bu gül desenli kare mutfak takımının kenarında bulunan halı motifine benzeyen desenler gül motifi ile birbirlerini tamamlamaktadırlar.
Bu gül desenli mutfak takımı oldukça farklı bir görünüme sahiptir. Farklılığı arayanlar için oldukça hoş bir seçenektir.

Bir cevap yazın