Fimodan Anahtarlık Modelleri

Sevimli Fimodan Anahtarlık Modelleri
Sevimli Fimodan Anahtarlık Modelleri

Elişi konusunda becerisi olan bayanlar için ufak tefek de olsa bir şeyler yapmak oldukça büyük mutluluk veren ve tatmin duygusunu beraberinde getiren bir olaydır. Bu yüzden de günümüzde bayanlarımız mümkün oldukça elişi ürünleri yapmaya ve bunları gündelik yaşam içerisinde kullanmaya özen gösterirler. Aklınıza gelecek her alanda uygulanabilecek olan elişi ürünler arasında son dönemde anahtarlıklar oldukça popüler eşyalardan birisi konumunda bulunuyor. Hem kendiniz için yapabileceğiniz anahtarlıkları hem de hediyelik eşya olarak kullanabilir ve sevdiklerinize ufakta olsa bir sürpriz yapabilirsiniz.

Fimodan anahtarlık modelleri  son dönemde anahtarlık konusunda en popüler malzeme olan fimodan üretilmiş anahtarlıkları ifade etmektedir. Fimo, içerisinde plastik bulunana oyun hamuru gibi kolayca şekil alabilen ve evlerdeki fırınlarda ısıtılarak sertleşebilen bir maddedir. El becerisi olan bayanlar bu maddeyi kullanarak birbirinden şirin anahtarlıklar yapabilmektedir. En popüler model olarak kalpli modelleri göstermek mümkündür. Bunun yanı sıra çiçek motifleri, yıldız ve benzeri modellerde oldukça tercih edilen modeller olarak göze çarpmaktadır.

Fimodan anahtarlık modelleri konusunda farklı bir şeyler isteyenler için el becerileri doğrultusunda daha detaylı ve zor modeller yapılması mümkündür. Bunlar arasında aklınıza gelebilecek her türlü motif kullanılabilir durumdadır. Farklı tarzlar arasında bebek figürü sıklıkla kullanılmakta, bunun haricinde hayvan figürü de şu an için popüler modeller arasında yer almaktadır.

 

Bir cevap yazın