Elişi Örgü Etek Modelleri

Örgü Etek Modelleri
Örgü Etek Modelleri

                                           Elişi Örgü Etek Modelleri

      Elişi örgüler, eli yatkın olan bayanlar için son derece mutluluk veren uğraşlardan bir tanesidir. Aklınıza gelebilecek her alanla ilgili olarak bir elişi örgü çalışması yapmak mümkün halde iken, neden küçük kız bebeklerimizin etekleri bu alanın dışında kalsın ki ? Bu sorunun hiç bir mantıklı açıklaması olmadığını bayanların bebekleri için ördükleri örgü eteklerden görebiliyoruz.

Elişi örgü etek modelleri günümüzde eli bu alanda marifetli olan anne adaylarının büyü çoğunluğu, kız çocuklarını kendi elleriyle ördükleri etekler ile giydirmekten büyük keyif duyarlar. Hem kendi emeklerinin bir ürünü olan eşyayı kullanılırken görmekten haz alırlar, hem de çok şirin elbiseyi melek gibi görünen kızlarının giydiğini görmek hoşlarına gider. Bu yüzden çocuk sahibi bayanların büyük çoğunluğu bu alanda bir şeyler öğrenmeye çalışırlar. Sadece çocuk sahibi anneler değil, torun heyecanına kapılmış olanlarda fazlaca bu alanda ellerinin marifetlerine güvenerek elişi örgü etekler yaparlar. Biraz olsun düşündüğünüzde, kendi el emeğinizin can parçanızın üstünde görmenin vereceği mutluluğu bu dünyada kaç şeyden alabilirsiniz ki ?

Elişi örgü etek modelleri konusunda hiç bir kıstastan bahsedilemez. ürünün nasıl olacağı tamamen yapan kişinin hayal gücüne ve el becerisine kalmıştır. Bu yüzden şu şekilde bir model yapılamaz demek yanlış olacaktır. Eğer eliniz yatkın ise ve kafanızda model tasarlamak konusunda iyi iseniz, aklınıza gelebilecek her tarzda model ortaya çıkartabilirsiniz.

Bir cevap yazın