Elişi Kapı Süsü Modelleri

2014 Kapı Süsü Modelleri
2014 Kapı Süsü Modelleri

İnsanlar günlerinin büyük bir kısmını canları sıkılarak ve yapacak şeyler arayarak geçirirler. Bu arayışlarını birkaç hobi edinerek sona erdirebilir. Bu konuda sıkıntı yaşayan en çok bayanlardır. Çoğu ev hanımı ve hatta çalışan hanımlarda boş zamanları için yapacak eğlenceli şeyler yani hobi aramaktadır. Hanımlar da el işi yaparak bu can sıkıntılarını giderebilir.

El işi olarak yapılabilecek temel ve kolay şeylerden biri de kapı süsüdür. Size sunduğumuz elişi kapı süsü modelleri resimlerinden faydalanarak, kendinize model çıkartabilirsiniz. En çok moda olan kağıtlardan kapı süsü yapmaktır. Yapımının ne kadar kolay olduğunu görünce sizde çok şaşıracaksınız. Kağıtlardan yapacağınız şekiller ile güzel bir kapı süsü örneği çıkarabilirsiniz. Mesela çiçekler, kalpler, yapraklar ve değişik geometrik şekilli kağıtlardan elişi kapı süsü modelleri ortaya çıkartabilirsiniz. El işi kapı süslerinin illa kağıttan olacak diye bir koşulu yoktur. Elinizin altında bulunan iplerden faydalanarak da kapı süsleri yapabilirsiniz. Değişik örgü tasarımları ortaya çıkarabilir ve bunu kapı süsünün üstünde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dediğim gibi kapı süsü yapmak oldukça basit bir eylemdir.

Kapı süsü yapmak bir gününüzü bile almaz. Fakat bu kapı süsünü yıllar boyu kullanabilirsiniz. Evinizin girişinde şık bir ambiyansa da parmak basmış olacaksınız bu sayede.

Bir cevap yazın