Elişi Kanaviçe Pano Modelleri

Kanaviçe Panolar
Kanaviçe Panolar

Çarpı işi olarak da bilinen kanaviçenin kadınların hayatında ki yeri çok farklıdır. Kanaviçe aynı zamanda Türk kültüründe en çok kullanılan şeylerden birisidir. Hanımlarımızın bu sihirli işi her alana yaymaya başarmıştır. Seccadelerden tutun duvar panolarına kadar her alanda bu kanaviçe örnekleri ve işlemeleri karşımıza çıkmaktadır.

Daha önce sizinle elişi kanaviçe seccade modellerinden bahsetmiştik. Şimdi ise sırada elişi kanaviçe pano modelleri vardır. Bu kanaviçe pano modelleri dekoratif olduğu için evinizin her odasına uygundur. Her ne kadar kanaviçe yapımı zor gözükse de aslında o desen tamamladıktan sonra ki mutluluk pek az şeyde vardır. Çokta zor değildir. Eviniz elişi kanaviçe pano modelleri ile süsleyebilirsiniz. Genellikle gül desenli kanaviçe panolar salonlar için, koridor ve yatak odaları için uygun olabilir. Hayvan motifli ve sevimli kanaviçe pano modelleri ise çocuk odaları için ideal bir görüntüdür. Seçtiğiniz renkler ile de bu modellerin oda ile uyumunu sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sevimli kanaviçe panolar çocuklarınızın da hoşunuza gidecektir.

Kanaviçenin yeri her zaman çok farklıdır. Ne kadar zaman geçse de bu tarz şeylerin modası geçmemektedir.Sizde bu kanaviçe pano modellerinden esinlenerek eviniz için dekoratif şeyler üretebilirsiniz.

Bir cevap yazın