Dantelden Ceket Modelleri

 

Yeni Sezon Dantelden Ceketler
Yeni Sezon Dantelden Ceketler

Günlük hayatta en çok kullandığımız kıyafetlerden birisi muhtemelen ceketlerdir. Ceketlerin hem bayanların hem de bayların hayatında büyük bir yeri vardır. Hem bizi soğuktan korurlar hem de aynı zamanda şık bir görüntüye sahip olmamızı sağlarlar. Bu yüzden de ceket kullanımı oldukça fazladır.

Size 2014 yılı modası olan ceketlerden bahsetmek istiyorum. 2014 yılı modası olan dantel detayı ve dantel ceketlerde de kullanıldı. Ve oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıktı. Çünkü danteller cekete bir hayli yakıştı ve böylelikle dantelden ceket modelleri ortaya çıktı. Bu tarz modeller tam da farklı olmak isteyen hanımlar için ideal modellerdir. 2014 yılında bir hayli moda olan dantelden ceket modelleri hanımlar tarafından sevilerek tercih ediliyor. İster mağazadan satın alın isterseniz evde kendiniz yapın bu modelleri mutlaka dolabınızda bulundurulması gerekmektedir. Evde kendiniz eski dantelli değerlendirerek bir tasarım da oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra ceketler de renk olarak siyah, krem ve beyaz renklerin hakimiyeti de gözümüzden kaçmıyor. Ayrıca bu ceketlere ek olarak aksesuar da eklenebilir. Kemerli ve şık düğmeli dantel ceket modelleri oldukça hoş durmaktadır.

Her hanımın dolabında bulundurması gereken bu mucizevi parça her hanıma farklı bir hava katmaktadır. Bu modelleri hem günlük hayatta hem de özel gün ve geceler de kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın