Dantel Salon Takımı Modelleri

 

Hoş Dantel Salon Takımı Örnekleri
Hoş Dantel Salon Takımı Örnekleri

 

Hanımlar için evlerinin her köşesi çok büyük önem taşımaktadır. Her köşesi için uğraşırlar ve süslerler. Özellikle Türk hanımlar için bu durum daha da çok önemlidir. Çünkü Türk hanımlar misafirliğe ve gösterişe çok önem verirler. Ve misafir geldiğinde evlerinin her köşesinin hoş görünmesini isterler.

Hoş görünmesini istedikleri yerlerden en başında salon gelmektedir. Çünkü misafirleri bu odada ağırlarlar. Salonu hoş gösteren şeylerden bir tanesi de dantel salon takımlarıdır. Dantel salon takımı modelleri denilince hanımların aklına karmaşık ve zor modeller gelmektedir. Fakat bu modelleri yapmak düşünüldüğü kadar zor değildir. Aşağıdaki birkaç dantel salon takımı modelleri üzerinden örnek çıkartabilirsiniz. Hanımların düşüncesi bu salon takımının modellerinin genelde kare şeklinde olduğunu düşünürler. Fakat bu düşünce de yanlıştır. Salon takımlarını istediğiniz tarzda yapabilirsiniz. Ve bu senenin modaları arasında da en çok yuvarlak kesimli ve geometrik desenli salon takımları modadır. Bunun yanı sıra bu modeller üstünde en çok görebileceğiniz desen çiçek ve yaprak desenleridir. Bu desenler salon takımlarına modernlik katmaktadır.

Birçok kişi el işi yapımı dantel salon takımlarının modern olmadığını düşünse de salona ayrı bir otantik hava kattığı da apaçık ortadadır. Sırf bu yüzden bile çoğu ev hanımın tercihi olmaya devam etmektedir.

Bir cevap yazın