Mavi Keçeden Resim Çerçevesi Modelleri

Keçeden Resim Çerçevesi Yapımı

Yeşil Keçeden Resim Çerçevesi Modelleri
Yeşil Keçeden Resim Çerçevesi Modelleri

                                    Keçeden Resim Çerçevesi Yapımı

     Evimizin baş köşesinde bulunan resimler, bizlerin en özel anlarını yaşatmaya devam eden, baktıkça belli insanları, güzel anları, anıları hatırlamamıza vesile olan ve bu yüzden son derece büyük anlamlar ifade eden bir şeydir. Son derece anlam yüklü olan resimlerinizi güzel çerçeveler içerisine yerleştirmek ise sizin için ifade ettiği anlamı kat ve kat arttıracaktır. Bu yüzden, evde kendi el beceriniz ile yapabileceğiniz keçeden resim çerçeveleri ya da mevcut resim çerçevelerinin kenarına süsler monte ederek son derece dekoratif birer eşyaya sahip olmak mümkün olacaktır.

Keçeden resim çerçevesi yapımı konusunda ilk olarak yapmanız gereken ana materyal olan keçe almak olacaktır. Sonrasında isterseniz elinizdeki keçeden bir kalıp çıkartarak ve resmi yerleştirmenize olanak sağlayacak şekilde çerçeve içinde girintileri bırakarak bir çerçeve yapabilirsiniz. Dışarıdan bakıldığında bir tepsi dizaynında görünen keçe çerçeveniz, ortasına yerleştirdiğiniz resim sayesinde oldukça şık duracaktır.

Keçeden resim çerçevesi yapımı alanında isterseniz komple çerçeve yapabileceğiniz gibi istersenizde evinizde bulunan çerçevelerin kenarlarına keçeden süslemelerde yapabilirsiniz. Keçeden keseceğiniz çiçek figürleri ya da kalp gibi figürleri, çerçevenin belli bir kısmına veya tamamına yapıştırarak mevcut resim çerçevenizin çok daha şık bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle farklı ama güzel gözüken bir ev aksesuarına sahip olabileceksiniz.

 

Keçeden Resim Çerçevesi Yapımı” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir