Güllü Şal Örnekleri

Güller bilindiği üzere bayanların çoğu tarafından çok sevilmektedir. Bu kadar çok sevilen bir çiçeği bayanlar kıyafetlerinde de kullanmayı sevmektedirler. Bu yüzdende bayanların çoğunun gül desenli muhakkak bir kıyafeti vardır. Güller gerçekten da bayanların sevdiği kadar vardır. Çünkü güller şekil olarak mükemmel bir görünüme sahiptir. Bu görünüm kıyafetlere de oldukça hoş bir görünüm sergilemektedir. Bayanlarda bu güzel görünüm için bu deseni her şeyde kullanmaktadırlar.

Açık , koyu pembe vede mor renklerden oluşan güllerle süslenen bu şal modeli oldukça uyumlu ve güzel bir görünüm oluşturmaktadır.

Özellikle gül deseni örgü işlerinde çok güzel bir görünüm oluşturmaktadır. Bayanlar bir hırka veya şal ördüklerinde her ne kadar zorlansalar da muhakkak ufak bir gül motifi koyarlar. Özellikle şallarda gül motifleri harika bir görünüm oluşturmaktadır. Özellikle ince iple örülen şalların ortasına koyulan büyük gül desenleri mükemmel görünmektedir. Kalın iple örülün şallarda ise kabarık gül modelleri sıklıkla kullanılmaktadır.

Bu beyaz renkli üçgen şal modelinin kırmızı gül süslemeleri hoş bir görünüm oluşturmuştur.
Tığ İşi şal modellerinde gül desenleri oldukça güzel bir görünüm oluşturmaktadır.
Siyah iple örülen şal üzerine pembe vede beyaz kabarık güllerin koyulması hoş bir görünüm vermiştir.
Oldukça ince örülen bu şal modelinin üzerine koyulan pembe gül vede yeşil yapraklar çok güzel görünmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir