Harika Panço Örnekleri

Bebekler İçin Panço Örgü Örnekleri

Bebek Pançosu
Bebek Pançosu

Hanımlar günlerinin büyük bir kısmını evde canları sıkılarak ve boş boş oturarak geçirmektedirler. Bu yüzden kendilerini el işlerine ve ev işlerine vermektedir. El işi yaparak hem hoş vakit geçirmelerini sağlayabilir hem de para kazanabilirler.

El işi yapmak hanımlara çok fazla şey katmaktadır bir bakımdan. Eğer yeni doğmuş bir bebeği varsa yada akraba ve arkadaş çevresinden bir çocuk için panço yaparak bu vaktini değerlendirebilir. Kız çocuklar için ve erkek çocukları için birbirinden şık ve tatlı bebekler için panço örgü örnekleri bakarak ve yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz. Her sene bebek panço modası bile değişmektedir. Öyle şey mi olur diye düşünmeyin sakın. Çocuklarınıza eski moda şeyler giydirmek istemezsiniz değil mi? 2014 bebekler için panço örnekleri ile bebeklerinizi güzel ve modern giydirebilirsiniz. Örgü örnekleri düşündüğünüz kadar zor değildir basit bir iki ters iki düz örneği ve üstüne süslemeler yaparak çok hoş bir panço modeli oluşturabilirsiniz. Erkek çocuklarınız için mavi, gri, beyaz, sarı rengi gibi olan ipler kullanabilir. Kız çocuklarınız için ise pembe, kırmızı ve mor gibi ipler alabilirsiniz.

Panço modelleri bu kış aylarında bebeğiniz için çok işe yarayacaktır. Hem soğuktan korunmuş olacak hem de zor giyilen kıyafetlerden kurtulmuş olacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir