2014 Yeni Şal Modelleri

2014 Örgü Gelin Şalı
2014 Örgü Gelin Şalı

Genellikle düğün ve nişan merasimleri yaz aylarında olduğu düşünülür. Fakat birçok gelin ve damat adayı kış aylarını tercih etmektedir. Bu bakımdan ister gelin olun ister düğün davetlisi giydiğiniz kıyafetin üstünü şık bir şalla tamamlayabilirsiniz. Sadece düğün törenleri için değil kışın soğuktan korunmak için de hanımlar montlarının içine şal giymektedir.

Bu şalları sizde evde kendi kendinize yapabilirsiniz. Çünkü yapımı oldukça basittir. Genel olarak abiye kıyafetlerin üstüne seçilen şallar daha sade şal modelleridir. 2014 yeni şal modelleri arasında hem sade hem de şık modeller mevcuttur. Şık modelleri hanımlar genellikle günlere giderken veya bir yere oturmaya giderken kullanmaktadır. Bu şallar geçekten kış ayları için ideal parçalardır. Aşağıda verdiğimiz şal modelleri yapımı oldukça basit ve modern modellerdir. Gördüğünüz gibi şal modelleri üstünde çoğunlukla krem ve beyaz tonları kullanılmıştır. Fakat 2014 yeni şal modelleri arasında renkli şallar ve hatta rengarenk şallar da bulunmaktadır. Kıyafet giyim tarzınıza göre şal seçimi ve renk seçimi yapabilirsiniz.

Eğer azda olsa örgü işlerine yeteneğiniz varsa aşağıdaki modellere bakarak sizde şal örnekleri yapabilirsiniz. Yada bu modellerin örneklerinden yararlanarak şal modelini kendiniz tasarlayabilirsiniz. Şallar işinizi kolaylaştıracak ve günlük hayatta kolayca kullanabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir