Şeker Örgü Bebek Yelekleri

2014 Örgü Bebek Yelekleri

Turuncu Örgü Bebek Hırkası
Turuncu Örgü Bebek Hırkası

Kadınların doğuştan gelen yetenekleri arasında el işi yapmak örgü örmek gibi işler gelmiştir. Birçok kadın örgü örmenin zor bir işlem olduğunu düşünseler de gerçekten örgü örmek ve el işi yapmak kadının doğasına işlenmiş bir koddur. Bu konuda baylardan daha yetenekli olduğu aşikar ve beylerin bu tarz işler yapmaya vakti yoktur. Bu yüzden bu işler yine hanımlara kalır.

Aslında iyi değerlendirilse bu el işi olayı hanımlar için oldukça yararlıdır. Kadınlar genelde kendinden çok eşini ve çocuklarını düşünür bu yüzden eğer küçük bir bebeği varsa ona şirin mi şirin yelekler örebilir. Burada göreceğiniz 2014 örgü bebek yelekleri kısmından örnek çıkartabilirsiniz. Modeller karmaşık görünse de aslında çok basittir ve zamanınızı çokta almaz. Kız çocukları için 2014 örgü bebek yelekleri modelleri daha fazladır. Fakat siz bu modellerin renklerini değiştirerek bu modelleri erkek bebeklerinize uygun olacak şekilde yapabilirsiniz. Görüldüğü üzere kız çocukları için olan üzerinde boncuk işlemeleri ve kurdaleler kullanılmıştır. Erkek çocukları içinde boncuk ve kurdaleler kullanabilirsiniz. Fakat bu pek hoş bir görüntü oluşturmaz. Bu yüzden erkek bebekler için daha sade modeller kullanabilirsiniz.

İp seçimi konusu ise tamamen sizin zevkinize kalmıştır. İstek tek renk iplerle daha sade modeller yapın isterseniz akıllı ipleri kullanarak ortaya daha renkli modeller çıkartın karar sizindir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir